Gabinety poradni

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 posiada 3 Gabinety terenowe:
ul. Braniborska 57, tel.: 71 798 68 28 wew. 145 (mapka dojazdu)
ul. Słubicka 29-33, tel.: 71 798 68 28 wew. 144 i 148 (mapka dojazdu)
ul. Młodych Techników 58, tel.: 71 798 68 28 wew.142, 146 i 147 (Przedszkola i Szkoły Podstawowe); wew. 143 (Młodzież) (mapka dojazdu)

Poniżej szczegółowe dane kontaktowe do specjalistów


Gabinety przy ul. Kościuszki 31/1

Lidia Cegłowska – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 103
email: Lidia.Ceglowska@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

12:00-17:00

————–

————–

8:00-13:00

————–

Mariia Bobrik – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 103
email: mbobrik2208@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

9:50-13:50

————–

————–

————–

————–

Ewa Ostrowicz – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 103
email: Ewa.Ostrowicz@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

9:00-13:00

9:00-13:00

11:00-15:00

9:00-13:00

9:00-13:00

Małgorzata Wardęga – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 103
email: Malgorzata.Wardega@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

————–

————–

————–

————–

8:00-13:00

Ewa Pazdro – logopeda
tel. 71 798 68 28 wew. 141
email: Ewa.Pazdro@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:00-12:00

12:00-18:00

8:00-12:00

8:00-12:00

8:00-10:00

Natalia Janiak – logopeda
tel. 71 798 68 28 wew. 141
email: Natalia.Janiak@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

13:00-17:00

8:00-12:00

13:00-17:00

11:00-14:00

11:00-16:00

Gabinet w EZN, ul. Braniborska 57 (mapka dojazdu)

Marcin Kulpeksza – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 145
email: Marcin.Kulpeksza@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

14:00-18:00

14:00-18:00

9:00-13:00

9:00-13:00

10:00-14:00


Magdalena Poźniak – pedagog

tel. 71 798 68 28 wew. 145
email: Magdalena.Pozniak@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

11:00-14:00

9:00-14:00

13:00-18:00

13:00-17:00

8:00-11:00


Gabinety w ZS nr 1, ul. Słubicka 29-33 (mapka dojazdu)

Grzegorz Sontowski – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 148
email: Grzegorz.Sontowski@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

14:00-18:00

8:00-12:00

8:00-12:00

12:00-16:00

8:00-12:00

Tomasz Wyka – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 148
email: Tomasz.Wyka@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:00-12:00

8:00-12:00

12:00-16:00

15:00-19:00

12:00-16:00

Małgorzata Balcerak-Taracha – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 148
email: Grazyna.Balcerak-Taracha@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

————–

8:00-14:00

————–

8:00-12:00

————–

Mariia Bobrik – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 148
email: mbobrik2208@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

————–

12:00-14:00

11:00-14:00

10:00-16:00

9:00-14:00

Nadieżda Gryckiewicz – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 144
email: Nadiezda.Gryckiewicz@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

13:00-16:00

13:00-17:00

8:0-11:00

8:00-12:00

8:00-14:00

Eulalia Kapuściok – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 144
email: Eulalia.Kapusciok@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:00-14:00

14:00-17:00

13:00-16:00

8:00-14:00

13:45-15:45

Jagoda Leśniak – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 149
email: Jagoda.Januszko@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:15-12:15

12:30-17:30

8:15-12:15

8:15-12:15

————–

Teresa Dzikowska – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 149
email: Teresa.Dzikowska@pzp.edu.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:00-12:30

————–

11:00-16:30

————–

————–


Gabinety w ZS nr 18, ul. Młodych Techników 58 (mapka dojazdu)

Katarzyna Pacholik – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 146
email: Katarzyna.Pacholik@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

————–

13:00-16:00

8:00-12:00

8:00-12:00

10:00-14:00

Małgorzata Wardęga – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 146
email: Malgorzata.Wardega@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:00-11:00

9:00-13:00

12:00-16:00

8:00-12:00

————–

Marta Kozera – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 142
email: Marta.Kozera@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:30-12:30

8:30-12:30

8:30-15:30

8:30-12:00

8:30-10:00

Weronika Chojnacka – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 142
email: Weronika.Chojnacka@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:45-12:45

8:45-12:30

8:45-15:15

8:45-12:30

8:45-10:45

Małgorzata Wilk – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 146
email: Malgorzata.Wilk@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

16:30-19:30

————–

17:15-19:15

————–

————–

Łukasz Nikel – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 146
email: Lukasz.Nikel@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

————–

————–

————–

13:00-18:00

————–

Marta Ograbek – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 147
email: Marta.Ograbek@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

13:00-17:00

9:00-13:00

8:30-12:30

8:00-12:00

8:00-12:00

Katarzyna Markilewicz – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 147
email: KatarzynaMalwina.Markilewicz@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

13:30-17:30

8:00-13:00

8:00-12:00

8:00-12:00

8:00-12:00

Ewa Jagiełłowicz – psycholog
tel. 71 798 68 28 wew. 143
email: Ewa.Jagiellowicz@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

11:00-15:00

14:00-18:00

11:00-15:00

9:00-13:00

11:00-15:00

Małgorzata Godlewska-Słaby – pedagog
tel. 71 798 68 28 wew. 143
email: MalgorzataAnna.Godlewska-Slaby@wroclawskaedukacja.pl 

Godziny pracy

pn

wt

śr

czw

pt

8:00-12:00

10:00-14:00

14:00-18:00

9:00-13:00

8:00-12:00